KONST / Litografier / Grafiska blad 11755031
nr 1175 5031
Grafiska blad
9 st, Lösa blad, bladets mått: 70x50
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:05:00
100 kr
150 kr